خرید اینترنتی

 

خرید اینترنتی

 

 

 

علی رغم عدم وجود کردیت کارت های بین المللی در ایران، هر ایرانی میتواند با پرداخت وجه تعیین شده براساس تعرفه اقدام به خرید خدمات مورد نظر از طرف ما میباشد.

رایج ترین خدمات درخواستی در پرداخت آنلاین :

برخی از امکانات و خدماتی که با در اختیار داشتن مستر کارت به آن دسترسی پیدا می کنید عبارتند از :
خرید کالا از فروشگاه های اینترنتی از جمله eBay و ... عضویت در کتابخانه های دیجیتال. اشتراک مجلات علمی تخصصی و عمومی آنلاین. خرید کتاب های الکترونیکی. خرید و دانلود انواع نرم افزارهای کاربردی؛ تخصصی؛ آنتی ویروس؛ سیستم عامل و غیره به همراه لایسنس آنها. استفاده از خدمات تلفن بین الملل Skype و تماس ارزان قیمت با کلیه کشورهای جهان. رزرو و خرید بلیط کلیه پروازهای خارجی و رزرو هتل های کشورهای خارجی. خرید مستقیم هاست و دومین و ثبت مستقیم وب سایت بنام خود شما. ثبت نام در آزمون هایی مثلGMAT , TOEFL , IELTS , GRE و ... ساخت و استفاده از اکانت های وب سایت های Rapid share ، Mega upload و ... ثبت نام دانشگاه ها و کالج های خارج از کشور. تبلیغ محصولات و خدمات خود در وب سایتهای تبلیغاتی از جمله گوگل. پرداخت حق اشتراک در سایت های مختلف علمی؛ خبری ؛ تفریحی و ... پرداخت هزینه سفارت جهت وقت مصاحبه یا صدور ویزا . پرداخت حق شرکت در سمینارها و کنفرانس های خارج از کشور. ثبت و چاپ مقالات علمی در وب سایتها و ژورنال های بین المللی. ساخت و استفاده از اکانت وب سایت Paypal . اخذ پذیرش دانشگاه های خارج از کشور . استفاده از خدمات ویژه وب سایت هایی مانند یاهو و استفاده از میل باکس های ویژه سایت یاهو و هزاران سرویس متنوع دیگر .
با بیشترین امنیت برای شما قابل استفاده می باشد

انجام پرداختهای دانشگاهی جهت ارزیابی مدارک و اخذ پذیرش ( با استفاده از کردیت کارت )

انجام پرداختهای ثبت نام در آزمونها مختلف :

آزمون تافل IBT
آزمون تافل PBT
آزمون IELTS
آزمون GRE
آزمونGMAT
خدمات مرتبط با آزمونها و سرویسهای دانشگاهی پرداخت آنلاین
ارسال نمرات آزمون تافل برای دانشگاه ها
اطلاع تلفنی از نمرات امتحان
تغییر تاریخ امتحان تافل
رزرو خوابگاه
پرداخت هزینه سفارت برای برسی صدور ویزا
پرداخت هزینه سفارت برای دریافت وقت مصاحبه
پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی در مجلات و بولتنهای علمی
پرداخت هزینه شرکت در کنفرانسهای علمی
خرید کتاب
خرید ebook
عضویت در کتابخانه های آنلاین
ثبت مقالات علمی
چاپ مقالات علمی
عضویت در سایتهای علمی و پژوهشی
و..........

نحوه خرید:

هزینه خدمات خرید با کردیت کارت توسط شرکت ما فقط 25% از کل هزینه  خرید با کردیت کارت می باشد. .. هر نوع هزینه های دیگر اعم از  هزینه پیک موتوری و تحویل به باربری ایرانی توسط تور لیدر و ... هر چقدر شود به مشتری اعلام  خواهد شد.

بعد از مشاوره با ما و تعیین محل پرداخت پول در  سایت مورد نظر  شما باید هزینه جنس + 25% هزینه ها را به حسابهای ما در ایران واریز کنید. کم کسری آن برای مشتری اعلام  خواهد شد.

 

بعد از اطلاع به ما در اولین فرصت پول شما حواله و رسید آن به شما ارسال خواهد شد.