تهیه بلیط هواپیمای داخلی ترکیه

 

 

 

تهیه بلیط هواپیمای داخلی ترکیه

بلیط هواپیمایی داخل ترکیه بصورت الکترونیکی قابل خرید و قابل ارسال به شما می باشد هیچگونه لزومی در دست داشتن بلیط کاغذی در فرودگاه هایی ترکیه ندارید. کلیه بلیط ها به صورت الکترونیکی معتبر است و در روز و ساعت پرواز فقط با ارائه پاسپورت می توانید سوار هواپیما شوید.


ما ارزان ترین قیمت بلیط خطوط هواپیمایی ترکیه را برای شما اعلام و خریداری می نماییم.
جهت تهیه بلیط هواپیمای داخلی ترکیه  توسط Online Chat موجود در سایت و یا ایمیل و یا تلفن با ما تماس حاصل فرمائید. بعد از خرید بلیط، PNR بلیط رمز بلیط به شما ارسال خواهد شد.


*
تمامی بلیط های داخل ترکیه الکترونیکی (E-ticket) بوده و نیازی به در دست داشتن برگه بلیط نمی باشد. کافیست شما با ارائه پاسپورت خود به شرکت هواپیمایی پرواز خودتان در فرودگاه مراجعه و سوار هواپیما شوید.


*
سیستم بلیط هواپیمای داخل ترکیه بدین صورت است که هرچقدر زودتر اقدام به خرید بلیط شود، به همان اندازه قیمت بلیط ارزان تر خواهد بود. در روزهای نزدیک پرواز قیمت بلیط افزایش می یابد.

 


*
اجرت خدمات (کمیسیون خرید بلیط) معادل 15% از کل هزینه بلیط و حداقل 10 دلار برای بلیط های یکطرفه(رفت یا برگشت) بوده و غیرقابل عودت است. شرکت  Allinturkey.com ارزانترین بلیط ممکن را طبق قراردادی که با شرکت های هواپیمایی بصورت مستقیم دارد، می تواند برایتان تهیه کند. (مشتریان باید هزینه دستمزد را علاوه بر قیمت اصلی بلیط مندرج روی آن به حساب های ما واریز نمایند. (

 

 


توجه :
قیمت اعلام شده از طرف ما نهایتا تا نیم ساعت اعتبار دارد هر لحظه قابل تغییر است در صورت قطعه شدن اسامی، تاریخ تولد مسافران مطابق با پاسپورت، روز رفت و برگشت را به ما ایمیل نمائید و یا تلفنی هماهنگ کنید.